פרטי

אנו מאמינים כי הדרך להשגת מטרות הלקוח/הארגון מחייבת בראש ובראשונה, יחסי אמון ושיתוף פעולה מלאים. שמירת סודיות, פרטיות ואמון הן מאבני הפינה של פעולתנו וההבטחה שלנו לספק שירות מעולה וארוך טווח. 

 

מקצועיות

לכל אחד ואחת מאיתנו יש למעלה מעשור של ניסיון בכתיבה עיתונאית במגוון תחומי וכלי התקשורת השונים, ניסיון עיתונאי זה בשילוב של ליווי חברות בבניית אסטרטגיה תקשורתית, מסרים תקשורתיים, הבנת המטריה, יסודיות וירידה לפרטים קטנים הופכים אותנו למקצועיים בטיפול בארגון שלך.  

 

אישי

ניסיוננו רב השנים לימד אותנו כי הבסיס ליחסי ציבור טובים הוא אמון ויחס אישי, הן בינינו לבין הלקוח והן בינינו לבין הכתבים. אנו מספקים יחס אישי 24/7 כאשר הקשר הוא איתנו ובינינו, תוך הכרת הצרכים הן האישיים והן הארגוניים. 

פרואקטיביות

הדרך שלנו היא אקטיבית- איננו מגיבים למצב נתון, איננו מסתגלים למצב קיים ובטח שאיננו ממתינים לדברים שייקרו. אנו יוזמים, אנו בודקים, חוקרים, מציעים רעיונות וגורמים להם לקרות. אנו מתנהלים כחלק אינטגרלי מהארגון ומספקים הזדמנויות מתמשכות למקסום הפוטנציאל העסקי של הלקוח/הארגון.

חשיבה יצירתית

אנו מאתגרים את עצמנו מידי יום לחשוב על פתרונות יצירתיים "מחוץ לקופסא". אנו מאמינים כי באמצעות ראש פתוח וחשיבה יצירתית ניתן להשיג כל מטרה. אנו נשנה את כללי המשחק ונייצר אסטרטגיות חדשות ויצירתיות כדי להשיג את המטרות העסקיות והתקשורתיות של הלקוח/הארגון.